Závodní kalendář na rok 2020

23. 2. 20          LIGA I.  (I., II. kolo VP – DOR, KST, KML, NML a KP  1., 2. kat.)                    TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

                        výsledky KPvýsledky VP

 

7. 3. 20            Goodwill cup (Přátelský závod VP- NML , NST , KML , KST + NNML)           Praha

                       

7. 3. 20            Disney cup  (Přátelský závod - NML , NST , KML , KST + NNML)                 Brno  

                       

 

15. 3. 20          Jablonecký korálek  (KP, VP - NNML)                                                             TJ Sokol JBC Sportcentrum

                       

 

21.  3. 20         LIGA II. (III., IV. kolo VP – DOR, KST, KML, NML a I.,II. Kolo KP  3., 5. kat.)                                                                                                                                                                                                SC 80 Chomutov + MIKA Chomutov

                       

21. 3. 20           Žďárská sněženka (Přátelský závod VP )                                                        Žďár nad Sázavou

                        

 

28.  3. 20         Ústecký pohár (VP)                                                                                         GSK Ústí n. L.

 

29.  3. 20         Ústecký pohárek (KP, ZP)                                                                               GSK Ústí n. L.

 

11.  4. 20         Jiřetínský dráček (KP)                                                                                    TJ Sokol Horní Jiřetín

 

11.  4. 20         Jablonecká perlička  (VP)                                                                              TJ Sokol JBC Sportcentrum

 

 

18.  4. 20         OP - kadetky, dorostenky (V.-VII. kolo ligy D, KST, KML)                               SC 80 Chomutov

                       

 

19.  4. 20         Chomutovský pohár (VP, KP)                                                                          SC 80 Chomutov

 

25.  4. 20         OP – naděje nejmladší, mladší a starší (V.-VII. kolo NML)                              TJ Slavoj Plzeň

                       

 

 2.  5. 20         OP – KPMG (III., IV. kolo 1.-5. kategorie)                                            SK GYM Chomutov/TJ Sokol Horní Jiřetín

                       

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. 10. 20        Cena města Chomutova (SS, dv./tr.)                                                               SC 80 Chomutov

 

  1. 11. 20        Labský pohár (SS)                                                                                          TJ Sokol Ústí nad Labem

 

14. 11. 20        OP - společné skladby + dvojice/trojice                                                         TJ Sokol JBC Sportcentrum

 

15. 11. 20        Jablonecký pohár (VP, KP, SS)                                                         TJ Bižuterie Jablonec n. N./MG Liberec

 

Mistrovství ČR:

 

9. 5. 20                               Kadetky mladší                       TopGym Karlovy Vary

10. 5. 20                             Kadetky starší                         TopGym Karlovy Vary

16. 5. 20                             Naděje mladší                         SK MG AJUR Hradec Králové

17. 5. 20                             Dorostenky                              SK MG AJUR Hradec Králové

23. 5. 20                             Naděje starší 2009

24. 5. 20                             Naděje starší 2008

31. 5. 20                             Kombinovaný program            SK GYM Chomutov

28. 11. 20                           Společné skladby linie B

5. 12. 20                             Dvojice/trojice                          TopGym Karlovy Vary

6. 12. 20                             Společné skladby linie A         TopGym Karlovy Vary